MÖBLER / Bord / Piedestaler 12319177
*
nr 1231 9177
Piedestaler
Ett Par, elefanter, keramik. Längd: 52 h41
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 januari 2019
kl 18:58:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/1 09:31:41
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord djur djurmotiv elefant elefanter keramik piedestaler
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:05
-
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
3015 Nattygsbord
Ett par, mörkbetsad björk. Bredd: 41 cm, djup: 50 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:00
-
3017 Pelarbord
1800-tal. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:08
*
Piedestaler
nr 1231 9177
Piedestaler
Ett Par, elefanter, keramik. Längd: 52 h41
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 januari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/1 09:31:41 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord djur djurmotiv elefant elefanter keramik piedestaler
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:31 -
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:05
-
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59 -
3015 Nattygsbord
Ett par, mörkbetsad björk. Bredd: 41 cm, djup: 50 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:00 -
3017 Pelarbord
1800-tal. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:08